| FunkySmile a întrebat:

Hi. Voi ce genuri de muzica ascultati? big grin
Care e melodia preferata a voastra in momentul asta? tongue
Peace kiss

Răspuns Câştigător
| Emonik_7113 a răspuns:

Sincer ascult aproape orice.ma rog in afara de manele. Populara doar dansez pe ea pe la petreceri.
cel mai des ascult hip-hop,rap, pentru ca cel mai mult adevar este in aceste genuri de muzica, unde uneori sunt prezentate povesti de viata, ce dor.Cu toate astea piesele mele preferate sunt "bullet- a fost o data" "andore vs cascada- fluturi" si "nane-poveste de seara" piese vechi ce-i drept dar care ma ating la suflet...:*
chiar vi le recomand piesele acestea

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In general pop, hip hop si rapp
iar melodia mea preferata, nu cred ca o stiihee hee:
doddy-bibelou
marog, mai imi plac si alte melodii, dar asta o adorlove struck am asculat-o de vreo 200 de ori si inca nu m-am saturat de eabatting eyelashes. O zi buna!happy

| TeoPT a răspuns:

Rock, metal.
Disturbed - Indestructible.
Baftă

| Dean1996 a răspuns:

Rock,Metal,Rap
Bon Jovi-Everyday
http://www.youtube.com/watch?v=870-_Fa5bgo
Imi place foarte mult mesajul melodiei, si versurile mi se par extraordinare.

| madalyna a răspuns:

-de toate(in afara de manele si populara)si melodia mea preferata in momentul asta este sunrise inc forever in my song

| Ryuzaki a răspuns:

Punk Rock in principal.
Si melodia mea preferata :http://www.youtube.com/watch?v=AOTjtt9de9A

| Elena_5113 a răspuns:

Mie imi place Pink - F**king perfect http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k :)))))

| Anonim2938 a răspuns:

Hip hop, house:X, pop...thinking jeremih ft. 50 cent-down on me:X o ador:* sa o asculti sh uh:*st prima care rasp:X Fundita?batting eyelashes:*

| Andrei1094 a răspuns:

Rock,metal,drum'n'bass,dubstep si o melodie preferata nu pot sa aleg pentru ca imi plac prea multe si nu pot sa aleg. exact cum e si cu trupa favorita.laughing