| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

Hi:*:*
Voua vi se pare normal sa faceti schimb de parola la id cu iubitul/iubita?
Adica reciprocbatting eyelashes
Daca ii dau parola, si se baga in seama cu mine cand e el pe id'ul meu niste "amici mai apropiati"...deci ce e de facut?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Nu prea mi se pare normal, fiecare cu intimitatea lui. Si mie mi-a cerut-o prietenul, dar eu (normal) ca l-am refuzat. Din fericire m-a inteles si de atunci nu mi-a mai cerut-obig grin si nu are ce face pentru ca pe mine chiar nu ma intereseaza parola lui. Ar trebui sa aveti incredere unul in altul, asta e esential intr-o relatie...winking

| yanny`s a răspuns:

laughing daca tot am vazut intrebarea ta stii ce mi-am amintit?laughing
ca nu am mai intrat de mult timp pe idi`ul iubitului meulaughing si chiar acum intrudevil

eu stiu parola lui, el pe a mea nu o stie.
ne-am dat unul altuia parola de la id, insa ne-am certat, ne-am schimbat parolele, el pe a mea nu a aflat`o nici acum, insa eu i-am aflat parola lui, chiar daca nu vroia sa mi`o spuna, i-am facut o surpriza si i-am aflat`olaughing)

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Noi le-am avut la inceput apoi ni le-am schimbat laughing
apareau certuri ca cine e asta de intra si etc. oricum stiu ca nu m inseala si am incredere in el.si oricum cand ma udc la el am vazut ca nu intra fete pe el

| stresu a răspuns:

Treaba fiecaruia ce vorbeste pe mess; daca esti intr-o relatie, inca ai dreptul la intimitate. Nu vad nevoia de schimbat parole.

| Sheridanx a răspuns:

Cred ca e normal atata timp cat aveti o relatie serioasa.Atunci nu ar trebui sa mai existe "amici mai apropiati". Dar depinde de fiecare.
E adevarat ca pot aparea certuri din cauza "amicilor" si chiar din cauza "amicelor", dar unii considera asta ca pe o dovada de incredere [cred laughing ]

| razvyking a răspuns:

Depinde de cat timp il cunosti, doar nu iti faci lipeala cu 1 acum si ii cer passu happy poate cu timpu