| Ibrahimovic a întrebat:

In aproximativ o luna este ziua celui mai bun prieten al meu, implineste 18 ani si as vrea sa-i fac un cadou mai deosebit. Eu m-am gandit la unele lucruri, insa vreau cat mai multe sugestii din partea voastra. Deci? Funda celui mai complex raspuns!

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu prea iti cunoastem prietenul deci nu prea putem sa stim ce-i place...

1. Daca ii place sportul (un anumit sport de ex :fotbalul) atunci ii poti lua ceva care sa-l ajute in practicarea acestui sport sau o minge originala alaturi de inca ceva mai mic.

2. Daca este fan infocat al unor filme/seriale idk atunci ii poti cumpara toata seria (evident daca nu este prea mare si daca iti permiti).

3. Daca are vreun hobby atunci ii poti lua ceva care sa-l ajute (care sa-i completeze vreo colectie daca are asa ceva)

Este prietenul tau, tu il cunosti mai bine ca oricine. Alegeri ai destule dar acum trebuie si sa-l cunosti. Eu unul i-as lua un ceas de mana ceva mai fain dar acum nu stiu ce sa zic, sunt foarte multi baieti care au ceva anume cu astfel de obicete si nu vor sa poarte.

Sunt multe tipuri de baieti, unii dintre ei sunt fani infocati al unor filme (gen Hunger Games, Divergent) si le poti lua anumite lucruri inspirate din filme sau care au legatura cu acestea.

De exemplu, unui fan al Jocurilor Foamei i-ai putea cumpara volumele Hunger Games de Suzanne Collins in romana.

Repet, tu stii ce ii place. Eu unul zic sa spui si ce idei ai avea tu intrucat asa putem sa-ti spunem care ni se pare noua mai potrivita.

Bafta!

| Kenya a răspuns:

Daca nu face nimic de ziua lui ii poti face o petrecere surpriza