| anonim_4396 a întrebat:

Hi love struck! Deci as vrea sa va intreb ce as putea face la revelion? Adica fac revelionu cu prietenii si nu stiu ce am putea face pentru a ne distrathinking idei aveti?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Jukati adev sau provocare.etchappy

| hiphopbeatz a răspuns:

Alkohol FTWlaughing

kiddin' now.cautati jocuri la modu adevar sau provocare, ce n-ai facut in viata ta, sticluta, mima(pe grupuri), urmatoarea carte, trombon, si alte jocuri de carti.

hope that I helped ya'!

but sometimes alkohol is the answer=)

peace sign

| Sadiss a răspuns:

Imbatatziva si dupa aia vine de la sinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica, dans, jocuri, dvd cd, schimb de cd-uri, cadouri, papa, si distractie.