| denisaaadenisuka a întrebat:

Hie TPU...am si eu o intrebare...
Ce idee cadou ar fi perfect pentru ziua prietenului meu...am cateva idei, dar as mai vrea cateva pareri...Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| oAaaNaa a răspuns:

Hmm.pai tot se apropie valentine.s day..cred ca ar trebui sa ii cumperi un ursulet roz sau rosu pe care sa scrie ceva cu i love you.sau sai pui o poza cu voi doi in rama.sau sa ii pregatesti o cina romantica.sa pui lumanarele dinalea mici intro forma de inima si sa scrii cu petale de trandafir inauntru i love you sau te iubesc. funda?

5 răspunsuri:
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai i-ai putea cumpara multe lucruri cum ar fi
- un ceas
- o carte daca ii place sa citeasca
- DVD-ul cu filmul lui preferat
- tricouri cu poza voastra
- o cana cu inimioare
- un parfum
- rama pentru poze
- fular cu echipa favorita
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| denisaaadenisuka explică (pentru IaMwHoIaM3):

Multumesc mult! mi-ai dat o idee :*

| VladVladutz23 a răspuns:

E bine sa-i iei ce-i place lui? Fiindca noi n-avem de unde sa stim ce-i place.

| 0HasfaDebbi0 a răspuns:

Depinde, ai putea sa-mi zici ceva despre el ca sa ma pot orienta? De exemplu care e culoare lui preferata, ce-i place sa faca in timpul liber, cati ani are si ce carti ii place sa citeasca. Eu asa din capu meu asi zice asa >
- Un ursulet de plus cu poza voastra pe burtica
- Ceva dulce, cum ar fi o ciocolata etc.
- Prfumul lui preferat.
- Un hanorac, sau ceva de genu, depinde ce-i place lui sa poarte si stilul sau
Siiiii... daca ai posibilitati mergeti impreuna la un concert cu trupa sau cantareata / cantaretul sau preferat.
Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes