| PandaaBeiibi a întrebat:

Hii guys!
La scoala ne dam cadouri de Craciun si eu trebuie sa ii dau unui baiat.
HABAR nu am ce sa ii cumpar.Pur si simplu creierul meu nu are nicio idee.E genul de baiat amuzant,dar parca nu i-as face un cadou la misto+ca nici un parfum nu as crea sa ii iau, poate nu ii place.
Vreo idee? big grin

4 răspunsuri:
| justifyme a răspuns:

Ceva clasic : o ciocolata, o rama foto, o caciula... sper sa-ti fi fost de ajutor

| ElizaaaX a răspuns:

Si eu acum anul trecut am patit ceva de genul(trebuia sa ne incadram in 10 lei):i-am luat o ciocolata, niste clementine si un mos craciun(tot de ciocolata).Cum baiatul manca tot ce vedea, i-a placut. laughing

| bumbutz a răspuns:

O suzeta...