| anonim_4396 a întrebat:

Hii >TPU!big grin: Deci sunt foarte nehotarata in legatura cu actoria, dansul, muzica si modelingul.Chiar nu stiu ce sa aleg iubesc foarte mult actoria as vrea tare mult sa joc in filme(mereu la scoala cand jucam cate o piesa primeam rolul cel mai greau deoarece ma descurcam de minune), dar nici dansul nu e mai prejos.Imi place foarte mult sa dansez hip-hop, dance(in afara de manele si populara pe care le urasc) si iubesc dansurile de la trupa "Party Rock". Muzica ma reprezinta imi place tare mult sa cant si sa combin muzica si dansul(adica sa si dansez si sa cant in acelasi timp)cu exceptia manelelor si a popularei pe care le urasc:p (mentionez ca am o voce foarte frumoasa). Modelingul a fost visul meu de mica.Mereu imi placea sa defilez prin casalaughingsa incerc toate hainele etc.
Cum am spus imi place la nebunie modelingul, dansul.muzica si actoria si imi este foarte foarte greu sa aleg intre ele.Parinti mei si prieteni imi spun sa aleg ceva ce chiar imi place ceva care mi-am dorit intodeauna sa fac dar faza e ca imi plac toate(dansul, modelingul, actoria si muzica). Chiar nu stiu ce sa aleg va rog dati-mi un sfat v-asi fi tare recunoscatoare si va dau o fundita "DULCE".kiss Ms. anticipatbig grin

1 răspuns:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Dupa parerea mea, ai putea sa incerci sa le faci pe toate. Cele care chiar te obosesc... renunta la ele si continua.le pe celelalte thinking Succes :*