| LexiEatsYou a întrebat:

Stiu ca e stupid dar daca nu risti nu castigi.Imi place mult sa cant sa dansez si imi place foarte mult actoria[si ma pricep foarte bine] nu stie careva vreun sponsor pentru asa ceva? Va rog sa nu va bateti joc.Eu vorbesc serios.

4 răspunsuri:
| alinutzapissy a răspuns:

Sponsorul nu il gasesti asa usortongue, trebuie sa te vada cum joci, canti sau dansezi si daca ii place atunci te sponsorizeaza, e cam greu sa gasesti un sponsor daca nu esti la un liceu/facultate de artehappyoricum succes in gasi unul

| LexiEatsYou explică (pentru alinutzapissy):

Multumesc mult pentru sprijin.O sa incerc cu filmulete pe YouTube.

| alinutzapissy a răspuns (pentru LexiEatsYou):

Succes! sa imi lasi si mie un mesaj cu un link:*

| LexiEatsYou explică (pentru alinutzapissy):

Cu mare placere :*