| alexyszpysz a întrebat:

Hii TPU imi puteti spune si mie ce inseamna cu adevarat LOL? FUNDA pentru cel mai explicit:*

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Buna!
Laugh Out Loud-Razi pana nu mai poti, de faci pipii pe tinelaughing
O seara placuta!

9 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Are mai multe intelesuri, cum ar fi : Lot of Loves, sau mai noul League of Legends, dar sensul de baza ete Laugh of laught, adica nu mai pot de ras.

Succes!

| toxik a răspuns:

Lol inseamna "Lots of laughts" si traducerea in romana ar fi ceva de genul "mii de rasete",adica "mor de ras"

| AndyNazir a răspuns:

LOL = Laughing Out Loud (=ras in hohote/ cu gura pana la urechi)

| adryuzza a răspuns:

Lol= lot of laugh [o multime de rasete sau cam asa ceva]hee hee)

| DarkBlood32 a răspuns:

LOL=Laughing Out Loud

| BubleBluexD a răspuns:

Lol inseamna "lots of laugh" A rade ion hohote[laughing] Sti se foloseset pe mess, iar atunci cand cineva il pune inseamna ca este ceva foarte amuzant sau poti pune L.O.L in locul emoticoanelor e ras rolling on the floor,laughing Frnditzabatting eyelashes Pupici sper ca te-am ajutat :d ♥

| Georgycool a răspuns:

Da lol inseamna a rade cu gura mare

| Georgycool a răspuns:

Lol inseaman a rade cu gura mare