| anonim_4396 a întrebat:

Hiii.
O intrebare, cand se depun ghidurile acelea pentru licee?[vreau un raspuns cat mai repede, plsssbig grin]

Thanks.happy

1 răspuns:
| Deenniissa a răspuns:

Poi din moment ce tu ai terminat clasa a 8a tiai ales liceele (pe aceea fisa) atunci, ei decid unde vei intra(in functie de media ta) dupaceea prin august sau nu stiu cand ori te suna ei (de la liceu) pentru. a te prezenta ori poti merge tu, eu stiu de la inceputul lunii august...Sau depinde de liceu, cel mai bine este daca nu te-ai inscris inca sa te duci o data le la liceul respectiv si sa intrebi cant trebuie sa te prezintibig grin.Mult succes.