| Сестрёнка a întrebat:

Hiii. (scuzati categoria) ce sa fac ca sa devin senior?

Răspuns Câştigător
| Lauria a răspuns:

Bună.
Ca să devii utilizator senior, trebuie să ai minim 100 de răspunsuri aprobate și să fi trecut 10 zile de la înscrierea pe site.
Baftă!

4 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salutare sora,
Daca esti din MD iti pot spune privet, daca nu atunci scuze pentru ca eu sunt de acolo.
Sa revenim la subiect, ca sa devii senior trebuie sa acumulezi cat mai multe puncte raspunzand concret la intrebarile utilizatorilor.
Mult noroc!

| somebody121 a răspuns (pentru Slavian):

Ai odnoklasniki?

| Slavian a răspuns (pentru somebody121):

Nope, eu stau in Romania de ceva timp si nu am nevoie de el aici.

| Сестрёнка explică (pentru Slavian):

Da is din moldova