| AbcElly a întrebat:

Hiiii! E adevarat ca daca tii parul prins in coada creste mai repede?

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Hei Ada!
Pai...Da, creste pentru ca parul sta prins la olalta, nu e in toate partile
Dar si parul impletit sa stii ca e bine.Si asa creste parul.
Funda te roglove struck

1 răspuns:
| Coconut a răspuns:

Da, asa am auzit si eu. majoritatea persoanelor care il tin prins in coada il au mult mai lung ca al meu.laughing cred ca o sa incep si eu sa il prind. dar pana la urm e chestie de organism, nu e neaparat sa il tii in coada.happy