| juleees a întrebat:

Hmthinking eu sunt la un curs de engleza.acolo suntem 10 copii eu fiind a 7.este un baiat de a 8 cre mereu se uita la mine(l-am surprins de nenumarate ori)
si eu cand ma uit la el incepe sa zambeasca si sa se inroseasca. de fiecare data vine ai aproape de mine si rade la glumele mele.si cand ma vede la pauza de la orele de curs face glume si incerca mereu sa imi capteze atentia. ce sa facbig grinstraight face*_* oare ii plc de mine? fundoaica

3 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Dap. Daca tot ce ai scris tu pe aici e adevarat, atunci probabil ca te place.
Daca el nu iti e indiferent, ai putea sa ii mai arati si tu ce simti [procedeaza exact ca el, poate se prinde, daca si el foloseste aceleasi metode laughing ]...happy

| oAndyy a răspuns:

E clar ca te place. Daca tie iti place de el spune-i, nu ai nimic de pierdut. Dar daca nu simti nimic pentru el, incearca sa te indepartezi de el sau sa ii spui.
Funda, please!

| Claudie11 a răspuns:

Da cred ca da happy daca tu spui ca reactioneaza asa cum reactioneaza mai mult ca sigur te place sfatul meu ete sa-ti faci curaj si sa vorbesti cu el:* multa bafta:*