| Yosii a întrebat:

Hmm. Ce iti face "Vitamax"? happy iti da energie ...sh mai ce laughing? daca stiti va rog spuneti. funda.

Răspuns Câştigător
| House99 a răspuns:

Am luat si eu o vreme e o porcarie zice ca iti da energie dar nu simti nimic poate iti da energie dar o perioada mica de timp.De obicei eu luam inaintea crosurilor la concursurile oficiale fizice e interzis.Dai bani degeaba atat iti zic.

1 răspuns:
| dreamgirl16 a răspuns:

Vitamax,iti ofera energie in perioadele in care esti bolnava,gripata, caci atunci chiar nu ai pofta de mancare, si iti ofera si pofta de mancare si vitaminele necesare pentru energie si pentru a nu te deshidrata~:*