| Beebytza a întrebat:

Hmmsigh hey all...am facut o mare prostiecryingcryingcryingsh as vrea sa primesc sfaturile voastre:-s

Pay in ultimile 2, 3 zile unul dintre fostii mei prieteni[iubiti] a cam inceput sa flirteze cu mine se uita dupa mine imi ma complimenteaza:-s chestia o e ca eu atunci cand am stat ca el l-am placut am avut o relatie cam de vreo 2 3 saptamani sh ne-am certat dintr-o prostie oricum nu ma conteaza

Chestia e ca am sunt cu baiatul ideal :X:X il iubesc mult mult mult sh amanoi am facut o promisiune de a ne spune totul sh de bine sh de raw
i-am spus totu sh mi-a interzis sa mai vb cu el si cu sora lui[una dintre prietenele mele cele mai bune:-s] a spus ca merge pe increderea mea si sa termin sa mai vb cu aman2

Cel mai raw e ca nu pot sa stau fara a vb cu ei... ei sunt 2 sintre prietenii mei pe care ii am multi prieteni nu am...sh m-asi simti prost sa-i refuz si sa trec ca o fitoasa cu nasul pe sus fara ai baga in seamasigh si ieri si azi am vb cu ambii pana cand iubitul meu m-a vazut cand m-am plimbat cu sora lui cu skuterul kana m-a vazut i-a picat fatacrying se uita asa urat la minesigh ma simt prost ca in klipa akeea era si fostul iubit acolo sh ii promisesem ca nu mai vb cu nici unul asta nu a fost nimic a takut. sh a oftatcrying am stat putin cu el sh se uita asa urat la mine ideea e ca noi vb-m pe fiecare seara la tel si in seara asta stiu ca imi va face capul kalendar:-s si va tipa.[mentionez ca inainte de a face acea promisiune a sps ca va iesi foarte raw cand va vedea ca vb cu unu dintre ei ]

ce sa fac :O:O? hellp mee! PS: el nu ma crede ca eu pe el il iubesc si ca nu mai am nici o treaba cu tipul akela:-s i-am sps ca nu ma intereseaza ke spune ala gandul meu tot la el estecrying(

AJUTATI-MA PLSSS KE SA II SPUN IN SEARA ASTA? STYU KA VA IESI URAT cryingcryingcrying

1 răspuns:
| bby a răspuns:

Poi eu cred ca si el a gresit sa iti interzica sa nu mai vb cu prietenii tai.Intreabal doar daca u i-ai interzice sa nu mai vb cu prietenii lui ce ar face thinking Spune-i sa inteleaga ca nu ai prea multi prieteni si nu poti sa fi indiferenta in relatiile de prietenie.
Poate nu te crede ca il iubesti ca nu i-ai aratat.
Ai putea sa iti ceri scuze :p insa nici tu nu trebuia sa ii promiti chestia asta trebuia sa vorbesti atunci cu el ca nu poti sa fi indiferenta cu prietenii tai si ai putea sa ii spui si la fostul tau prieten sa nu se bage intre voiwinking
Succes!