| bigbigbanana a întrebat:

Hmm prietena mea face 15 ani si m-a rugat sa-i dau o idee thinking ce fel de petrecere sa organizeze. thinking precizez e rapperitzalaughing

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca cea mai distractiva ar fi o petrecere in pijamale in weekend si sa stati toata noaptea sa va jucat,sa cantati, sa faceti un fel de seara de karaoke.M-am gandit ca poate prietena ta vrea ceva diferit, oricum la multi ani si petrecere frumoasa!

| YangYin a răspuns:

Petrecere in pijamale!

| bigbigbanana explică:

Hmm precizez ca va chema si baietilaughing deci no lasa maicasa sa faca petrecere in pijamalelaughing)))oricum multumesc sunteti geniale chiar nu m-am gandit la asta