| RaresA a întrebat:

Hmmmm, oare imi mai gasesc eu prietena tot singur de 7 luni, innebunesc am inceput sa fiu disperat, "asteptarea e mama prostiei", totusi toate fetele care imi plac auu prieten pe unde asi calca pe unde asi merge aceeasi chestie, si inca una, chiar daca una ar fi libera laughing tot cu gandu la fostul este, ce sa fac s-a ma nask inca o data sa caut una de mica? sadsadsadsad. off inteleg ca e criza, dar la mine e criza de fete frate...whistling, pana acum credeti-ma am avut doar 2 prietene si am aproape 17 ani, toate imi zic ca arat bine bla bla, dar de la niciuna nmik si nu e chestia de rusine sau altceva sad... ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| mikilooooooooo a răspuns:

Salut, am fost si eu in faza astahee hee dar mai mult cam 10 luni, ma saturasem de toate pitipoancele cu care sa stau 1/2/3 luni si apoi sa ne despartim ca ete asa e viata. Am stat sa gasesc o persoana care sa simt ceva pentru ea si sa simta reciproc, cu disperarea asta...am vorbit cu o tipa care ma placea de 2 ani era innebunita, acum 2 ani nu primea atentie de la mine dar acum s-a facut maihee hee buna intelegi tu happy, si ghici am stat o luna cu ea si apoi ce sa-mi spuna. ceva de gen " eu mi-am indeplinit visul de 2 ani " si asa s-a terminat relatia. trebuie sa ai rabdare multa pentru ca asa sunt fetele si e mai greu cu ele, majoritatea sunt la fel toate!
bafta sper ca ai inteles ceva din ce am scris eu mai sus...

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca nu ai fi disperat, s-ar rezolva, asa cum zice si in reclama. laughing
Pai ce sa faci, cauta de te invarte mai mult prin locuri in care sunt fete, o ochesti pe una, incearca sa afli mai multe despre ea, apoi vezi cum faci sa ajungi sa intri in vorba cu ea. thinking

| HaiHui4Ever a răspuns:

Pe la 21 de ani o sa iti gasesti mai multe. Acum e faza cand fetele invata, mai tarziu iti vei dori sa scapi de ele :p

App. vezi ca fetele te cunosc cand esti disperat, se vede pe tine:p

| eRikks a răspuns:

Poi incearca cu prietenele pe care le ai... sau cu care stai afara. sa socializezi mai mult cu ele. si sa te abati putin de la subiectul discutat de voi si sa aduki vorba de asta. si poate asa iti zice si ea tie de viata ei sentimentala...winking Imi dai funda?batting eyelashes