| Jimena a întrebat:

Hola TPU,am si eu o intrebare,cea mai mare dusmanca a mea a venit,intr-o zi,sa ma intrebe,pe mine si pe cea mai buna prietena a mea,daca vrem sa fim best friend forever si cu ea,eu nu eram de acord si am avertizat-o ca mai bine ne vedem de treburile noastre,dar am acceptat de dragul prietenei mele,Dupa cateva saptamini,dusmana mea a inceput sa o i-a pe cea mai buna prietena a mea peste tot cu ea,fara mine.Apoi a inceput sa ma insulte si eu,cu durere in suflet,m-am resemnat,dar nu am mai avut alta cea mai buna prietena dupa ea. Dupa cateva saptamani,dusmanca mea si fosta mea cea mai buna prietena s-au certat rau,iar ea mi-a cerut scuze si a spus ca trebuia sa ma asculte, apoi am devenit din nou prietene.Vara asta dusmanca mea i-a promis ca o sa se schimbe si i-a cerut scuze, iar prietena mea mi-a cerut sa o iertam.Eu am testat-o,cand prietena mea cea mai buna a venit la mine am intrat pe mess--l meu si dusmanca mea a vorbit foarte frumos, dar eu nu stiu ce sa fac.Ma ajutati,situatia asta nu mai poate dura, va rog raspunde-ti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Alte prietene nu gasesti?
Serios, am si eu in clasa niste colege care ba se cearta ba se impaca.Mi se pare o tampenie straight face