| Bibi_Biancora_1990 a întrebat:

Ajutor TPU
O prietena buna mi-a zis un secret despre o alta fata cu 2 saptamani inainte sa ne certam cand m-am certat cu prietena mea buna i-am spus acelei fete ce mi-a zis prietena mea buna despre ea.
Si ieri am lipsit de la scoala ca nu m-am simtit bine si fata aia i-a spus prietenei mele bune ca ce i-am zis fetei alea ca a zis prietena mea despre ea si dupa cateva ore cam la 18 si cv imi scrie prietena mea buna ca a terminat-o cu mine si nu se mai impaca cu mine.
I-am cerut scuze pe mess ca pe mess am vorbit dar nu m-a iertat i-am cerut de mii de ori da tot nu m-a iertat
Ce sa fac ca sa ma ierte?

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

In primul rand inveti sa tii un secret si sa fii o persoana in care se poate avea incredere. Si nu mai repeti greseala asta in relatiile viitoare. Daca te iarta sau nu depinde doar de ea.