| Cнежинкa a întrebat:

Un baiat Alex de care imi place a inceput sa strige la mine deoarece credea ca i-am scris prietenei cu care el se intilnea ca el se intilneste cu mai multe fete deodata si nu imi dadea voie sa ii explic ca eu nimanui nu am scris nimic si apoi m-a lovit, iar eu i-am trintit usa in fata, peste o lectie a venit si si-a cerut scuze ca a strigat la mine si ca m-a lovit apoi m-a imbratisat si m-i-a spus ca suntem doar prieteni. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Sa-i spui ca chiar tii la el si ca vrei sa fiti mai mult decat prieteni. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Cнежинкa explică (pentru BloodyBlade):

Mersi mult pentru sfat poate o sa ma ajut, dar problema e ca el nu ma place.

| xBebelushax a răspuns:

Pai,eu daca as fi fost in locu tau l`as fi batut mar laughing...dar adevaru e ca nu rezolvi nimic cu violenta. Poate cineva la mintit ca ai facut ceva, apoi acel cineva i`a zis adevaru...nu stiu thinking eu am imaginatie bogata deci, exista mai multe explicatii laughing. big grin Sfatu meu e sa nu il bagi in seama. Indiferenta doare cel mai tare! la urma, urmei nu e ultimu baiat de pe planeta. tongue