| Iridinvest a întrebat:

Hristos a-nviat! Am o intrebare: la videi-uri si toate astea se aude foarte incet desi am umblat la volum, jos, in dreapta. De unde pot sa fac sa se auda mai tare? Fundita! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curata calculatorul. spun sa-l deschizi si sa-l aspiri de praf cu un aspirator, scoti si placa de sunet si o cureti> Dac nici asa nu se aude mai tare iti poti cumpara o placa de sunet externa la usb, asta dac nu vrei sa-l duci la reparatie.