| IsaNikki a întrebat:

http://ask.fm/lang/ar >-- cum scap de ea? (p.s. nu apasati )

Răspuns Câştigător
| Tania25 a răspuns:

Ok, eu am apasat big grin
Acum te invat si pe tine ce trebuie sa faci big grin. La chestia asta problema e ca scrisul e invers (adica, ce e scris la sfirsit acum e la inceput, intelegi?)
Prima vei vedea chestia patrata cu o sageata, ei bine, faci clik imediat dupa ea la primele eroglife, acolo sunt "setarile", dupa ce faci clik va aparea o ilsta de casete unde sunt scrise numele tau si alte date, in a treia caseta e limba, faci clik acolo si schimbi limba romana.
Dupa ce ai mers toti pasii acestea, faci in jos pentru a salva schimbarile, dai clik in dreapta si se va restabili totul la loc.
Sper ca nu te-am incurcat mai mult si am fost desul de explicita!
Bafta :*