| ncalin18 a întrebat:

Http://urb.mada.mybrute.com/

Dupa ce am tot vazut, pe la majoritatea din lista mea de mess la status, am zis sa incerc sa vad si eu ce-i cu jocu asta

Bineinteles imi ve-ti aduce si mie un punct pentru fiecare cont creat. O sa va explic si despre ce e vorba, pentru cei care n-au mai jucat. E un joc foarte simplu, maxim 5 minute :)zi iti ia, dar e ft bun in orele de info, tic + berile/resurse etc castigate din pariurile cu prietenii :))

Din momentul in care dai click pe link de mai sus:
-selectezi numele, culoare si modelul de player(din cate am aflat nu influenteaza skill-urile), VALIDATE, dupa care urmeaza un meci demonstrativ cu mine(pentru ca pe link meu ati dat click).
- sub ecranul de lupta, click pe "Go to ****-s cell" (pagina principala a contului)
-Aveti o lista de 36 de skill-uri. La inceput primiti unul dintre ele, random, iar la fiecare lvl primiti o arma/un skill.
-La creearea contului aveti 6 meciuri, iar urmatoarele zile cate 3/zi. La un meci castigat primiti 2puncte, iar la unul pierdut 1pct... Punctele = Level. Daca castigati 6/6 ar trebui sa aveti lvl 3, dar e destul de greu sa le castigi pe toate.

Important: Aveti optiune sa va puneti parola, pentru ca nimeni altcineva sa nu poata juca meciuri de pe contul vostru.

1 răspuns:
| DydyEmma a răspuns:

E tareeeeeeeeeeee! Super tare!
fundita?