| Nelutzu2000 a întrebat:

Http://www.okazii.ro/......a127064554 ce parere aveti? adica mie mi se pare cam prea ieftin pentru cum arata...voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Da, dar acolo e nou nout, insa aici nu e, poate a facut ceva modificari, sau poate e chinezesc. are multe feedback-uri pozitive http://www.okazii.ro/......s2010.html

4 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Da...si ai grija ca e cam dubios, nu il poti returna. Dar vad ca totusi are multe pareri pozitive, deci clienti multumiti. Arata prea bine telefonul, dar cine stie? Ia legatura cu el si afla mai multe.

| Nelutzu2000 explică (pentru Moncherie):

Adica eu l'am vazut pe net si cu 2.400 lei si nu stiu...

| Nelutzu2000 explică (pentru Moncherie):

Ok mersi mult... fundita:*

| Moncherie a răspuns (pentru Nelutzu2000):

Da, dar acolo e nou nout, insa aici nu e, poate a facut ceva modificari, sau poate e chinezesc. are multe feedback-uri pozitive http://www.okazii.ro/......s2010.html

| DenisIonut01 a răspuns:

Scrie clar acolo ca este o clona, adica o copie. nu este original! deci nu il cumpara.