| PuținConteazăNumele a întrebat:

Ce părere aveti despre acest laser de pe okazii : ...a164579201 merita cumparat? Ofer funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MunteanuIoan a răspuns:

Am unul exact la fel. Si pot zice ca poti sa-ti deranjezi vecinii cu laserul asta noaptea, duce sa zicem 300 m sau mai mult. Dar ai grija sa nu ti-l bagi in ochi laserul ca o sa te alegi cu probleme happy. Daca chiar te pasioneaza enervatul vecinilor / sau sa arati sa zicem ceva pe cer cu laserul poti sa-l cumperi.