| Ervin a întrebat:

Http://www.tpu.ro/utilizator/dkms/raspunsuri/
ce părere aveţi? sunt mulţi adolescenţi în ziua de azi ca ea. care poate fi motivul!?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nebuna...loca loca loca!

| bianca9422 a răspuns:

Probabil crede ca e mai "cool"

va trece timpul si isi va da seama ca greseste, sper ce putin.

multumesc pentru o intrebare atat de buna!

| kittykat a răspuns:

Dumnezeu s`o ierte! laughing o sa-i para rau mai tarziu sadsad iti sp eu

| dollydee a răspuns:

Un singur cuvant...prostie.

| bump a răspuns:

Buna!
Ce conincidenta, chiar data trecuta cand am intrat pe TPU am observat o intrebare postata de ea, si chiar m-a facut curioasa. Am intrat pe profilul ei si am descoperit multe intrebari care nu isi au rostul aici. Motivul...Cred ca parintii sunt de vina. De la ei pleaca tot. Daca ei te lasa de mic sa iti faci de cap bineinteles ca vei intra intr-un anturaj total gresit si de aici incep toate problemele.
Toate bune!

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Pentru ca ea nu a fost protejata de DUMNEZEU. numai ginioane si blesteme ea poate se simte mai bine langa el.cei care nu tin cu dumnezeu vos sa ajunga in iad.noi sa nu procedam ca ea sa tinem mereu cu DUMNEZEU si cu nimeni altu.
sper ca am ajutat la ceva

Răspuns utilizator avertizat