| florinboss98 a întrebat:

Https://www.facebook.com/florin.boss.353?ref=tn_tnmn va rog mult am nev de like am un pariu plsss :o3

4 răspunsuri:
| 7639781254 a răspuns:

Ma enerveaza cersetorii de like-uri. Daca stiai ca nu esti in stare sa primesti destule like-uri, nu trebuia sa pui pariuri idioate.

| florinboss98 explică (pentru 7639781254):

Ba prostule am 100 like simi mai trebuie 10 happy da ce sa stii u ma fata de bidon turtit

| 7639781254 a răspuns:

Uite cat esti de tampit! Te iei de fata mea desi n-ai vazut-o vreodata! Probabil folosesti si tu expresiile pe care le auzi in jurul tau! Doamne, cata prostie!

| scooby98 a răspuns:

Gata big grin