| PumpkinDoll a întrebat:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch

Asta e la misto, nu?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrea atentie atat

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns:

Omul are probleme mintale, trebuie impuscati astia ca el.

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Nu te mira, multa barbati din ro au ura extrema fata de femei

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Sunt doar niste lab*gii neinscolati, au ura extrema fata de femei pentru ca nu+s capabili sa aiba relatii cu vreuna, iar barbatii de tipul mascariciului ca el merita impuscati de nenumarate ori.

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Vezi fata cat heate e pe Youtube, te apuca greata

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Ah,nu e primul specimen, dar nici ultimul vazut, nu stiu de ce sa ne stresam pentru un mascarici ca asta, trebuie tratat ca unu cu probleme mintale.Astfel de chestii nici nu le urmaresc dar dintr-o data mi-au aparut la recomandate, mi se intoarce totul pe dos cand vad ametiti ca el.

| Ioanaandreea2635 a răspuns:

E distrus rau, pare real ca omu se vede ca are o problema