| Sonia822 a întrebat:

Stie cineva ce e asta si in ce oras e filmat? O masina are nr de ct, cealalta parca de buc. https://www.youtube.com/......tps?/watch

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scrie in titlu ca e vorba de Berceni (Bucuresti).

| Holiday a răspuns:

Pare un rezervor, un recipient de mari dimensiuni pentru substante lichide, iar ca locatie pare iesirea din IMGB pe Sos. Berceni.

| Holiday a răspuns (pentru Holiday):

Da, locatia 100% e aia.

| Sonia822 explică (pentru Holiday):

Cauta pe google Satan 2 happy
Apoi sa-mi spui daca e arma de distrugere in masa sau..rezervor happy

| Holiday a răspuns (pentru Sonia822):

E o gluma, nu? Ti se pare ca seamana?laughing
Daca da, da fuga rapid la un doctor oculist.

| Sonia822 explică (pentru Holiday):

Ce gluma? E greu sa accepti adevarul? Uite-te in continuare la monstrul de la Caracal. D-aia ti-l si arata. E perioada UNTOLD>

| Florin9Florin9 a răspuns:

Toate semnele duc la București. big grin

| Sonia822 explică (pentru Florin9Florin9):

Da, dar e mai mare decat Satan 2, care poate distruge, de exemplu, Franta happy Poate fi pe o baza, Deveselu, M Cogalniceanu.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Sonia822):

La asta nu m-am gândit big grin