| mmhhhrrrrr12 a întrebat:

Hwy,buna din nou TPU.
Azi am primit pe ask o intrebare de la un anonim care mi-a zis big grinai cadou celui mai frumos baiat care apreciaza asta?"
si eu am zis "Dap"(nu stiu cea fost in mintea mea!)
Chestia e ca printre baietii aia se numara si baiatul pe care il plac mult, dar nu stie si e cel mai frumos baiat de acolo...
Sa ii dau acel cadou sau nu?
Nu vreau sa creada ca nu ma tin de cuvant, da ' nu vreau sa isi dea seama ca il plac...
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inmanezi cadoul pe baza de prietenie la adresa lui.

| LoriLoL a răspuns:

Dar vai ce tragedie! Foarte interesanta intrebarea ta/...

| floppy98 a răspuns:

"nu vreau sa isi dea seama ca il plac..." atunci stai inchisa in tine si nu vei rezolva nimica...

| baTTLe4uTr a răspuns:

Eu zic sa-l chemi pe la tine pentru a-i oferii ceea ce-si doreste! Nu uita de balonas

| andelove a răspuns:

Ask-ul e o prostie, vei ajunge in cele din urma sa constientizezi asta. in ce consta respectivul cadou? e acea chestiuta imagine ma rog, pe care trebuie sa o platesti?