| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

HY TPU. sunt disperat dupa un hack metin2 fish bot. vr sa nu aiba virusi si sa mearga si pe GX. hackul care indeplineste aceste conditii are funda si vot de la mine restul vot

3 răspunsuri:
| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869072/Metin2MultyHack_banjo_exe_rar/

Este un multyhack excelent, merge perfect singurele lucruri de nu functioneaza pe ro sunt 3xdmg si trade hack desi pe private merg nu stiu de ce.

| Zares a răspuns:

Download: http://www.filehost.ro/28859695/MEtin2MultiBotHAck_exe_rar/

Este un hack de il folosesc momentan, are de toate dar din pacate din cauza gameguardului nu functioneaza 3xdmg si speed attack.

Dar functioneaza bine, bot, fish bot, autopickup, hack lure.

Autopickup: daca tu ataci un metin si vine altu si ataca acel metin chit ca da dmg mai mult ca tine can se sparge piatra in 1 secunda tu aduni si ce este cu numele lui.

S-ar putea ca unele antivirusuri sa il detecteze ca virus mi s-a intamplat sa mi-l detecteze avastu si sa mi-l stearga direct, deia il pun arhivat sa poata fi downloadat, si inainte sa dezarhivezi dezactivezi shieldu, dar sunt multe antivirusuri care au shieldu de elimina doar virusi nu orice nu el convine care nu il detecteaza ca virus.

| porthos a răspuns:

incearca-l pe asta, inchizi antivirusul downloadezi si instalezi pornesti antivirusul. antivirusul il vede ca pe un virus fiindca hacjul asta este pana la urma, daca o luam logic have fun funda? http://www.megaupload.com/? d=IYV22CF2