| Minnie_8695 a întrebat:

Hyelove struck am si eu o intrebare cum sa imi aranjez parul?! il am lung si am breton intr. o partelove struck nu stiu cum sa mi-l aranjez.mai funky asa?!

Răspuns Câştigător
| DeEAஐ a răspuns:

Pai...adica un breton intins cu placa, cativa tepi pe sus intinsi cu placa?;))
nu stiu...
zic si eu:D
sau iti poti aranja bretonul cu diferite fundite, clame.d`astea;))
http://www.google.ro/......tp?/imgres
daca nu.inventezi u o freza ceva;))

1 răspuns:
| Lavy_6719 a răspuns:

Poti sa il lasi desfacut si sa il intinzi cu placa sau sa iti faci bucle.
sa il legi in coada cu bretonul lasat sau prins...
sa iti faci doua codite.o coada impletita, doua cozi impletite.sa il faci cu clama.