| Anca_1481 a întrebat:

eu sunt cu un baiat de aproape 11 luni. dar in ultimu` timp se poarta urat cu mine... vorbeste frumos doar cand isi aminteste...nu mai are timp de mine... ce as putea sa fac ca sa se mai schimbe putin?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa vb cu el. Sp ce parere ai u de comportamentul lui fata de tine.Comunicare o sa va ajute foaret mult in relatia voasta big grin
Mult succes!big grin

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Yna are dreptate...winking
e mai bine sa il lasi o perioada in pace..sa nu il mai cauti ...si daca iti simte lipsa o va face elwinking

| M.J. a răspuns:

Nou nou nou.surprinde-l cu ceva, poate in pat va intelegeti mai bine. fa-i o surpriza

| covexrobu a răspuns:

Trimite-l la furat. NU o sa poti sa il schimbi nici cu frumosul nici cu uratul.

| Ioana_8202 a răspuns:

Sfatul meu e sa ii da-i pace...adica sa nu il mai suni nu mai vb p mess o perioada si asa isi va da seama k nu e bine ce face... acum dep d baiat nah...si daca t iubeste

| andreea89 a răspuns:

Da, ai putea sa-l schimbi...cu altul.:d

| ioana_9748 a răspuns:

Il intereseaza alta fata, de aceea nu te mai baga in seama, are ceva pe suflet

| doareu_1866 a răspuns:

Daca se poarta urat cu tine. da'i liber! o persoana care cu adevarat te iubeste, te respecta, vorbeste frumos cu tine .nu te ignora!