| dominik1211 a întrebat:

I-am spart ochelarii unui coleg la ora de sport. Am jucat fotbal, am vrut sa centrez mingea catre un coechipier de al meu, iar el fiind pe mine, a incercat sa blocheze mingea, dar mingea a fost asa de sus incat l-a lovit in fata, spargandu-i ochelarii. Este vina mea ca i-am spart ochelari, sau a lui pentru ca joaca fotbal cu ochelarii.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vina colegului, nu se joaca fotbal purtand ochelari.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Este vina amandurora.

| Hyperion7 a răspuns:

Normal și de drept, nu te joci cu ochelari la ochi sau daca te joci, îți asumi.
Eu am avut colegi care își dădeau ochelarii jos când se jucau la sport, deci da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un accident sunt sigura ca o sa înțeleagă!