| Anonymus3000 a întrebat:

Dupa cum stiti m-ati ajutat sa devin mai increzator la antrenamente(pentru cei care nu stiu uitati :http://www.TPU.ro/sport/sal-TPU-nu-mai-rezist-vreau-sa-s tiu-de-ce-nu-joc-bine-cand-merg-la-antrenament-acolo-e-s ala-ca-atunci-cand-sunt-pe_2/ )Bun am devenit increzator si am jucat bine la inceput era aproape sa dau un gol dar dupa ce am gresit ca m-am impiedicat si l-am lovit pe un coechipier in picior (dub greseala normal) si el a urlat a injurat ma bagat in poarta si apoi am pierdut toata increderea :( ce m-ai imi sugerati sa fac nu mai suport unul care e mai slab ca mine la fotbal cand joc cu el pe strada il fac da acolo el e ales inaintea mea si pare mai bun decat mine AJUTOR va rog! FUNDA

1 răspuns:
| ZooZoooZoleee a răspuns:

Sincer... nu trebuie sa te uiti la altii. Trebuie doar sa crezi in tine si sa nu pui la suflet parerea celorlalti. Exerseaza mai mult, cu un prieten mai apropiat, care stii ca nu te lasa la greu happy. Daca continu nesimtitii aia sa aleaga copii mai slabi de cat tine... E problema lor, dansii te vor pierde. Dar ai putea sa fii mai tupeist. ai putea sa le zici vreo 2 laughing) devil.