| walaoase a întrebat:

I-am trimis un msj din greseala unei fete. era un msj funny, dar a jignit-o oarecum. mi-am cerut scuze si mi-a spus ca nu s-a suparat. i-am spus ca poate sa spuna ce vrea, dar d 0bicei e exact p d0s, adica s-a suparat. si am intrebat-0 daca ii asa si na mai raspuns. voi ce credeti s-a suparat?! sad

2 răspunsuri:
| Caty2000 a răspuns:

Da, sa supararat. am impresia ca esti baiat. poti sa-i scrii un mesaj de genu' " sunt sigur ca te-ai nascut intr-o zi ploioasa, dar nu ploua ci cerul plangea ca a pierdut cel mai frumos inger"

| Caty2000 a răspuns:

Da, sa supararat si tare doar ca cred ca e foarte timida cumva si de asta asa a reactionat. am impresia ca esti baiat. poti sa-i scrii un mesaj de genu' " sunt sigur ca te-ai nascut intr-o zi ploioasa, dar nu ploua ci cerul plangea ca a pierdut cel mai frumos inger"