| RaVuL a întrebat:

I-am vandut unui prieten un calculator stricat pentru piese cu 50 lei si nu avea sa imi daie banii atuncea si am zis bine saptamana viitoare si deja a trecut aprox 2 luni...Eu i-am tot cerut si a spus ca nu ii am ca inca nu i-a dat banii de la lucru si o sa mi dea ieri...nu mi i-a dat nici ieri..Deja mi-e rusine sa ii tot cer atata.Ce sa ii mai spun sau cum sa ii spun?
Funda

1 răspuns:
| lovedidy a răspuns:

Paii te ducii la ell si ii zici sa iti dea banii sau sa iti dea inapoi Calculatoru. Ca ai mai seriosii clientii decat elhee hee Daca tot te amana trebuie sa facii ceva in privinta lui... straight face Vorbeste clar si strict cu ell