| SoP222 a întrebat:

Buna TPU.
Mda deci sa incep, azi la scoala l-am injurat pe unu, adica toti baieti se injurau intre ei, si o colega ne-a parat la diriginta. Ma rog nu asta e problema, ci problema e ca joia viitoare avem sedinta si ne-a si trecut pe un caiet cei care am injurat si altii care au facut alte prosti. Deci ce sa fac? deja i-am spus ieri mamei ca e sedinta candva saptamana viitoare, ce ziceti sa ii spun sa mearga? sau sa bag o minciuna?

5 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Daca colega ta e fata e cam greu sa o bati si sa ii spui ca daca mai paraste pe cineva ii rupi gatul. Spune-i mamei tale despre injuratura apoi zii despre sedinta.

| SoP222 explică:

Am uitat sa mentionez, diriginta ne-a trecut... nu colega.

| kagome17 a răspuns:

Părerea mea ar fi sa-i spui mamei tale ca ai injurat un coleg la scoala si dupa sa-i spui de sedinta... e mai bine sa-i spui tu si sa afle de la tine si nu de la diriga ...asa chiar daca se supara macar stie ca a aflat de la tine si nu de la alti

| AyliN98 a răspuns:

Hey! Parerea mea este ca ar trebui sa ii spui mamei tale de ceea ce ai facut! In plus ce poate sa iti face, decat sa te pedepseasca, iar greseala recunoscuta este pe jumatate iertate. Una este sa ii spui tu si alta sa afle de la diriginta sau de la alt cineva. Doar l-ai injurat nu l-ai omorat, dar pe viitor sa nu mai faci asta!

| xXxLoGaNxxxxx a răspuns:

Copilasi dragalasi...laughing In locul tau faceam alt ceva... injuram diriginta tongue asa fac de obicei dar voi copilasi nu puteti face asta inca nu sunteti la liceurolling on the floor