| Fericire04 a întrebat:

Ideea e ca vreau sa-mi achizitionez un telefon nou. La inceput mi-am dorit sa-mi iau un nkoia n9 sau ceva de genu,insa acum am foarte marii dubii, pentru ca eu cred ca moda asta cu trelefoanele cu touch o sa se duca si ea, insa nu asta e problema ci faptul ca maila toata lumea pe care o stiu eu ca are telefon cu touch li s-au stricat macar 1data.Asta e problema nu stiu daca sa-mi mai iau cu touch sau nu din cauza ca na, si asa am strans multbanii astia sa`mi iau un telefonul de genu si daca mi s-ar strica nu mi-as permite sa-l repar.Sora mea si-a luat de curand un Nokia 201 asa.Mie nu-mi prea plac sincer telefoanele de genul acela, cu butonele mici, genul blackberry..nu-mi prea plac. Insa nu stiu ce sa fac.Ce ma sfatuiti? ce teelfon sa-mi iau? Mentionez ca vreau sa fie si dotat,bluetooth, memorie(sa-mi incapa multe melodii), camera..etc. Ce model mi-ati recomanda voi si de ce? Dau funda cui imi raspunde la ultima intrebare big grin Multumesc anitcipat!

1 răspuns:
| Pawesome a răspuns:

Samsung wawe 2. Il am de ceva timp si n-am avut nici o problema cu el.Chiar si cu ecranul zgariat merge la perfectie touchscreenul. Nu l-am dus la reparatie niciodata pentru ca nu a fost cazul.
(nci nu e f. scump)
Te sfatuiesc sa iti iei un Samsung nu foarte scump.Am avut LG gt 405 si displayul e tot stricat, desi l-am dus la reparat. Cele de la Nokia(mai putin lumia) mi se pare putin cam groase, iphonurile mi se par cam scumpe, si Samsung de genul S3 mi se par putin inutile. Sunt o gramada de telefoane bune, dar e personal le prefer pe cele Samsung care sunt sub 7 milioane.