| alexia28 a întrebat:

Hey.de cateva saptamani plac fff mult un baiat. mie frica sa nul pierd.
Nu am.vb.cu el despre aata.....nuj ce sa fac.ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| George3412 a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Daca ai 9 ani nu stiu cum sa te ajut dar daca ai 15-16 poti sa iesi cu el la un film sa flirtezi sa-l atragi usor, usor.In final il saruti. Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa inveti sa scrii, daca o sa reusesti sa il cuceresti in maniera actuala atunci i-a aminte: nu merita.

| djdani2010 a răspuns:

Spune-i.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Inceraca sa vorbesti cu el dandu-i de inteles ca esti atrasa de el si da-ti seama daca si el are ceva pentru tine. Bafta!

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Trebuie sa vorbesti mai mult cu el pe facebook, la telefon, pe mess.

| DiidiiDuuda a răspuns:

1. Invata sa scrii.
2. Daca nu ti-a spus el ca te place, nu ai nici o sansa!

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Oricati ani ai avea o sa iti treaca iar daca te refuza vei regreta