| Fericire04 a întrebat:

Hei.Ajutorr pls ..Doresc niste sfaturi referitoare la teelfoane.Deci ii rog pe cei care se pricep sau stiu din proprie experienta. Ideea e ca vreau sa-mi achizitionez un telefon nou. La inceput mi-am dorit sa-mi iau un nkoia n9 sau ceva de genu,insa acum am foarte marii dubii, pentru ca eu cred ca moda asta cu trelefoanele cu touch o sa se duca si ea, insa nu asta e problema ci faptul ca maila toata lumea pe care o stiu eu ca are telefon cu touch li s-au stricat macar 1data.Asta e problema nu stiu daca sa-mi mai iau cu touch sau nu din cauza ca na, si asa am strans multbanii astia sa`mi iau un telefonul de genu si daca mi s-ar strica nu mi-as permite sa-l repar.Sora mea si-a luat de curand un Nokia 201 asa.Mie nu-mi prea plac sincer telefoanele de genul acela, cu butonele mici, genul blackberry..nu-mi prea plac. Insa nu stiu ce sa fac.Ce ma sfatuiti? ce teelfon sa-mi iau? Mentionez ca vreau sa fie si dotat,bluetooth, memorie(sa-mi incapa multe melodii), camera..etc. Ce model mi-ati recomanda voi si de ce? Dau funda cui imi raspunde la ultima intrebare big grin Multumesc anitcipat!

3 răspunsuri:
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Gio GT-S5660 si sunt multumit. Camera e de 3.2 MP, ecran de 3.2 inchi, procesor de 800, ram 280, card de 2 gb inclus in pachetul telefonului, are senzori, accelerometru, etc. Nici mie nu imi plac telefoanele cu butoane mici si ecran mic ca la black berry. Eu am dat 7 milioane pe el. Acum s-a ieftinit si a ajuns la 600- 650 lei la Vodafone. happy

| Fericire04 explică (pentru PuFiLiCi98):

De cand il ai? ai avut probleme cu touchul?big grin

| PuFiLiCi98 a răspuns (pentru Fericire04):

De un an. Nu, n-am avut probleme cu nimic tongue.