| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Idei foarte foarte foarte simple de costume de Haloween please?
cat mai simple posibil

3 răspunsuri:
| BackInTime a răspuns:

Buna! Pai daca esti fata te poti costuma in papusa gothika ca sa fie mai inspaimantatoare, te machezi cu rosu si negru pe la ochi si iti faci cusaturi pe fata cu dermatograf, iti tapezi parul si il faci sa aiba un aspect neingrijit si apoi iti prinzi doua codite si iti lasi bretonul(daca ai) putin peste ochi, te imbraci cu o rochita mai scurta neagra si foarte simpla, niste strampi negri rupti si niste tenisi, sper ca te-am ajutat.

Succes!

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru BackInTime):

Imi place mult ideea ta. >sad dar mama zice : "orice in afara de gothic. fara gothic. nu gothic. haloween-ul nu implica neaparat costume sumbre. sa nu te vad machiata sumbru" laughing

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică:

Dau fundoi tongue