| georgi1897 a întrebat:

Idei. pentru o excursie de clasa a 9a big grin, undeva sa fie distractie maxima \:d/. daca ma puteti ajuta. multumesc anticipat :*!

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Ati putea merge la munte.sa va dati cu schiul, sa stati la o cabana, sa jucati jocuri interesante...

| Live.Laugh.Love a răspuns:

La mare
sau in strainatate, pe undeva pe aici, aproape:d

| malina_9455 a răspuns:

Eu in clasa a4a am facut banchetul in grecia a fost suuuuper. propune asta sau daca nu la slanic moldova e privelistea incantatoare. sau daca nu la caciulata sau busteni. astea sunt locurile cele mai fainelove struck