| Bubulutsaa a întrebat:

... ideile! ma gandeam la acest subiect. in timp ce stateam relaxata pe o melodie aleatorie. de ce sunt cele mai importante arme ale noastre? cum le putem folosi? cum ne vin? cum ne ajuta? cine ma lamureste?big grin fara raspunsuri banale, multumesc! FUNDAAA.

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Super Subiectwinking
1big grine ce sunt cele mai importante arme? Pentru ca cel mai mari inventii sau descoperiri care ne-au imbunatatit viata sau scurtat timpul in care facem unele sarcini.
2:Cum le putem Folosi? Punandu-le in practica, si creand fizic ce avem in minte
3:Cum ne vin? Poi uite asa, stand relaxat la o muzica si cautand solutii la anumite probleme/nelamuriri
4:Cum ne ajuta? Rezolvand problemele pentru care au fost gasite ca si solutiiwinking

Sper ca te-am lamurit si ajutat tongue
Ceaowinking:*