| DeEa9904 a întrebat:

De ce ideile sunt cele mai grozave arme ale noastre? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| justagirl21 a răspuns:

? si? pai in primul rand, orice idee ai avea ar fi una originala cu care sa surprinzi de fiecare data...cum ar fi de exemplu daca am putea sti ce gandesc altii? le-am fura ideile si invers, nu? de aceea orice idee de-a noastra poate reprezenta o arma impotriva celorlaltiwinkinge cumva vreo tema sau o curiozitate? just askinghappy

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pai o idee buna de a ta ar fi mai buna decat al alcuiva care e furata.

| DeEa9904 explică:

E o curiozitate de-a mea happy

| justagirl21 a răspuns (pentru DeEa9904):

Aha,ma bucur cand vad asemenea intrebari care sa-ti dea un pic de gandithappyNu ca restul intrebarilor de pe TPU care mai mult sau mai putin suna asa:Hey, cine stie dc nu-mi merge telefonul, sau:Nu imi merge face-book-ul ce credeti ca are?laughingce parere ai esti sau nu de acord cu mine?

| DeEa9904 explică (pentru justagirl21):

Si eu sunt de accord cu tine happy

| Veronika2000 a răspuns:

Deoarece ideile dindule arati unor oameni ca esti capabil de ceva ...si nu esti cum te considera eilaughing