| cosmin1211 a întrebat:

Ieri cand am venit de la scoala mi s-a parut ca ma urmareste cineva.Cand am ajuns acasa se tot misca usa. A m mers in camera mea si cand m-am intors era usa deschisa, dar nu era nimeni acolo. Am sunat-o pe mama repede si a venit acasa. S-a intamplat ceva ciudat.De ce ar face cineva asa ceva?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma urmarea unu' ieri cand ma intorceam de la liceu. Mi-am dat seama ca vrea sa-mi faca ceva si l-am luat la bataie. Statea la 50 m in urma mea. I-am dat mesaj unui prieten, am luat-o pe o straduta intunecata, si l-am luat amandoi la bataie. Tipu avea un cutit la el. Numai retardati prin Bucuresti.

| Ana_4223 a răspuns:

Roaga-te seara inainte de culcare, du-te la biserica vorbeste cu preotul ca sa vina sa sfinteasca casa, si povesteste-i ce ti s-a intamplat fiindca nu este normal

| cosmin1211 explică:

Eu vorbesc serios... a vazut si mama, incuietoarea era fortata. Ideea e ca stau la bloc si poate sa intre oricine in scara si imi e cam frica sa stau singur in casa acum.

| buttercoree a răspuns (pentru cosmin1211):

Cati ani ai, amice?

| cosmin1211 explică (pentru buttercoree):

Răspuns utilizator avertizat
| buttercoree a răspuns (pentru cosmin1211):

Multi inainte, nu te speria se mai intampla...

| cosmin1211 explică (pentru Claudiusd30):

Mi-am luat un spray. Trecea maicamea pe langa mine noaptea. Din cauza ta nu mai vede cu un ochi.straight face Sa mor eu daca mai ascult ce imi zic oamenii pe TPU.

| Raull7 a răspuns:

Ca sa... Poate ai vedenii t`ai uitat la vreun film de groazaa si nah oh go on

| EmoRock a răspuns:

Poate a vrut cineva sa te sperie! sau poate a fost doar imaginatia ta.

| ruibistulcelmaibun a răspuns:

Ai ceva rude moarte...