| dianamrrrrr a întrebat:

Ieri mi-am facut inca o gaura in ureche. mi-am dezinfectat bine urechea, cercelul de argint, m-am spalat pe maini, m-am dat cu spirt. deci pot spune ca am fost foarte atenta din punct de vedere al igienei. dara cum a inceput sa ma doara. e normal? adica am gandesc ca e la fel ca o lovitura ( gen rana ) doare putin pana de vindeca, nu? laughing)) va rog, ajutati-ma, sunt putin speriata...

1 răspuns:
| stefanutza a răspuns:

Da e normal, in momentul in care ti-o faci ea amorteste, dar mai apoi cand se dezamoteste ea incepe sa te doara...