| queneen a întrebat:

Ieri mi-am luat bataie de la 2 dintre fratii mei si de la mama. Imi dadeau palme peste fata, pumni, toti 3. Ma si jigneau, ma faceau in toate felurile. A fost si un prieten de al nostru de familie care este polițist bun si m-a batut si el. Nu stiu ce sa mai fac, imi vine sa ma omor jur. Ma gandeam sa plec de acasa dar nu am la cine sa ma duc, unde sa stau

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si care a fost motivul? Se poate face reclamatie cu certificat medical

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce nu te omoară, te întărește. Asta este regula vieții. Ai primit o lecție.

| Andreeush a răspuns:

De ce te-au luat la bătaie?

| Sofer a răspuns:

Spune-ne și motivul pentru care ți-au aplicat lecția asta prin bătaie?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți ani ani? O idee bună ar fi să suni la Telefonul Copilului de pe site...

| Reghqen a răspuns:

Să faci reclamație, oricare ar fi motivul nu se rezolvă cu bătaia!