| Anonimusdesteptu a întrebat:

Ieri mi-am rupt piciorul și mi l-a pus doctorul în ghips.
Trebuie sa stau 3 săptămâni cu el dar deja nu mai suport.
Urăsc ca nu pot sa ma mișc și ma plictisesc de mor sa stau numai în pat.

Îmi puteți spune ce sa fac ca să nu mă mai plictisesc asa de tare?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Acum ai ocazia sa faci plaja, sa citesti, etc, lucruri care nu le-ai prea ai facut inainte...

Sa-ti fie de invatatura de minte!
In viata, daca calci stramb, deseori te poti alege si cu capul spart!

| sierra1 a răspuns:

Teme, filme, FB, YT, iar teme, papa, budă, papa, FB, teme, filme...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Stai pe internet, te joci pe telefon, iesi pe afara, vorbesti la telefon.