| Mariaioanageo151 a întrebat:

Ieri s-a dat un băiat la mine și voiam să-i spun prietenei mele cea mai bună asta dar, după aceea am aflat că îl place.Ce să fac?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

I-ai zis deja si ai aflat dupa ca-i place sau ai aflat inainte sa-i spui? Daca nu stie inca nu-i zice c-o ranesti

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i! Fii sincera si spune-i, macar va intelege ca nu are nici o sansa cu el, odata ce baiatul se da la tine.
Daca iti este prietena adevarata, va ceda de dragul tau.
Daca ea era deja in relatie cu baiatul asta, atunci era o situatie total diferita, dar cum ei nu sunt impreuna, iar baiatul te place pe tine, cred ca-i cazul sa-i spui fetei, mai ales daca si tie iti place de baiat si vrei sa fii cu el.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ii place cui, ce?

| Kerre a răspuns:

Nu ii spune, daca o sa-i spui asta o sa devina invidioasa pe tine si o sa faca tot posibilul sa te indeparteze. Incearca sa vorbesti cu acel baiat, daca vezi ca ceva se leaga intre voi atunci cred ca ar trebui sa ii spui si prieteni tale despre asta.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Nasol de voi. Daca nu-ti place de baiat lasa-i-l ei.